Nasze usługi wykonujemy na terenie Trójmiasta i okolic

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/dsrolety/windowssecret.pl/public_html/wp-content/plugins/pixfort-core/functions/shortcodes/card-wide.php on line 160
Żaluzje

Żaluzje

W naszej ofercie znajdą państwo żaluzje drewniane, bambusowe i alumniowe. Dostępne są one rozmiarach (szerokość lameli) 25 i 5o mm. Żaluzje drewniane i aluminiowe to bardzo popularny sposób na dekorację okien. Naturalne surowce, z których są wykonane oraz różna i ciekawa kolorystyka zyskują wielu fanów. Drewniane żaluzje wykorzystywane się nie tylko w podmiejskich domach, ale również w nowoczesnych mieszkaniach. Są bowiem ciekawym uzupełnieniem dekoracji i wystroju pomieszczenia.

W naszej kolekcji posiadamy obszerną gamę różnych kolorów oraz odcieni. Do każdego wnętrza oraz klienta podchodzimy indywidualnie. Pomagamy dobrać kolorystykę produktu do wystroju i upodobań klienta, a także potrzeb związanym z produktem ( zaciemnienie , intymność , aspekt dekoracyjny).

Żaluzje w zależności od wielkości i możliwości, można montować nad wnęką okienna, we wnęce okiennej lun bezpośrednio na skrzydle

Należy jednak pamiętać, że dobór miejsca uzależniony jest od wysokości żaluzji ponieważ produkt ten po zwinięciu to około 15% jej wysokości całkowitej.

W zależności jaki produkt wybierzemy możemy dobrać rożne sposoby czyszczenia. Należy jednak pamiętać , że w przypadku naturalnego materiału należy ograniczyć poziom wilgoci, dlatego przy czyszczeniu żaluzji drewnianych lub bambusowych należy użyć specjalnej miotełki lub suchej ściereczki. Żaluzje aluminiowe można czyścić przy użyciu wilgotnej szmatki.

Szanowni Państwo,
Informujemy, że nasze biuro zlokalizowane przy
ul. Piotrkowskiej 22,
80-180 w Gdańsku,
jest nieczynne dla Klientów do odwołania.

Zapraszamy do kontaktu i umawiania się na spotkaniapomiarowe bezpośrednio w Państwa domu.Za wszelkie niedogodności przepraszamy!