Nasze usługi wykonujemy na terenie Trójmiasta i okolic

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/dsrolety/windowssecret.pl/public_html/wp-content/plugins/pixfort-core/functions/shortcodes/card-wide.php on line 160
Rolety materiałowe

Rolety materiałowe

Rolety to idealna opcja do ochrony okien przed światłem słonecznym i ciekawskimi oczami. To świetne rozwiązanie zarówno do domu jak i biura, centrum handlowego czy salonu. Ten rodzaj ochrony przeciwsłonecznej wyróżnia się oryginalnym wyglądem i łatwością użytkowania.

Rolety to produkt zamknięty w kasecie .Materiał  zakończony aluminiowym obciążnikiem opuszczany jest za pomocą mechanizmu koralikowego.   Dzięki zastosowaniu mechanizmu z funkcją multistop , możemy zatrzymywać materiał na dowolnej wysokości w zakresie pracy rolety. Sprawdzone i popularne rozwiązanie obecne na rynku od wielu lat. Pasuje na większość okien PVC oraz ALU. Możliwe do zastosowania tkaniny dają duży wachlarz wyboru. Tkaniny transparentne zapewnia prywatność oraz dopływ światła, zaś tkanina posiadająca wszytą gumową strukturę lub powłoką termiczną, pozwoli na zaciemnienie pomieszczenia w 100%

W naszej kolekcji posiadamy obszerną gamę różnych kolorów oraz odcieni. Do każdego wnętrza oraz klienta podchodzimy indywidualnie. Pomagamy dobrać kolorystykę produktu do wystroju i upodobań klienta, a także potrzeb związanym z produktem ( zaciemnienie , intymność , aspekt dekoracyjny).

Rolety podgumowane to dwa rodzaje tkaniny. Klasyczny materiał blackoutowy daje 100 % zaciemnienia, stosuje się go w pomieszczeniach gdzie zależy nam na mocnym zaciemnieniu. Drugi to materiały termiczne. Ten produkt używany jest w roletach dachowych oraz w pomieszczeniach, w których doskwiera nam zbyt mocne nasłonecznienie. Odbicie promieni słonecznych pozwoli nam na obniżenie temperatury pomieszczenia.

W naszych produktach stosujemy materiały głęboko impregnowane. Dzięki takiemu zastosowaniu, na materiale nie osiada tak duża ilość kurzu. Wystarczy od czasu do czasu zwinąć i ponownie rozwinąć roletę, a kurz opadnie sam. Drugim doraźnym sposobem jest przetarcie tkaniny suchą czysta szmatką.

Nasz model, to tzw. Kaseta przestrzenna. Dzięki takiemu zastosowaniu materiał oddalony jest od szyby , co uniemożliwia  potencjalne zamoczenie tkaniny skroploną wodą osiadającą na dole szyby.

Szanowni Państwo,
Informujemy, że nasze biuro zlokalizowane przy
ul. Piotrkowskiej 22,
80-180 w Gdańsku,
jest nieczynne dla Klientów do odwołania.

Zapraszamy do kontaktu i umawiania się na spotkaniapomiarowe bezpośrednio w Państwa domu.Za wszelkie niedogodności przepraszamy!