fbpx
Nasze usługi wykonujemy na terenie Trójmiasta i okolic

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/dsrolety/windowssecret.pl/public_html/wp-content/plugins/pixfort-core/functions/shortcodes/card-wide.php on line 160
Moskitiery

Moskitiery

Moskitiery ramkowe to idealne rozwiązanie do ochrony przed insektami. Specjalnie stworzona siatka nie zaciemnia nam dodatkowo okna, nie utrudnia cyrkulacji powietrza lecz skutecznie chroni nas przed owadami. W naszej ofercie posiadamy moskitiery ramkowe oraz moskitiery drzwiowe.

Rodzaje moskitier

Nasze moskitiery okienne są produkowane z najwyższej jakości aluminium lakierowanego proszkowo. Dzięki cienkim uchwytom obrotowym umieszczonym na całym obwodzie ramki, możemy zamontować moskitiery do stolarki okiennej PCV lub drewnianej bez naruszania ramy, całkowicie zabezpieczając wnętrze przed owadami. Profile są dostępne w pięciu kolorach w tym w okleinie drewnopodobnej. Standardowo montowana jest siatka w włókna szklanego.

Wygodne w użyciu moskitiery drzwiowe w Trójmieście montujemy najczęściej na balkonach jednoskrzydłowych. Nie ograniczają one widoczności w świetle drzwi, montowane są od zewnątrz na zawiasach dobierany pod kolor profilu. Drzwi wyposażone w samozamykacze, zapewniają pewną ochronę przed owadami. Dwa magnesy zamontowane po przeciwnej stronie do zawiasów zapobiegają otwarciu drzwi przy mocnych podmuchach wiatru. Na całym obwodzie profile są uzbrojone w uszczelkę szczotkową, która gwarantuje mocne przyleganie do ramy okiennej oraz wyciszenie podczas domykania się drzwi. PCV, drewno, aluminium i inne rodzaje stolarki okiennej doskonale nadają się do montażu osłon takich jak moskitiery drzwiowe.

Moskitiery plisowane to pakiet siatki składającej się w harmonijkę, która mocowana jest najczęściej do stolarki okiennej za pomocą taśm samoprzylepnych. Dzięki takiemu zabiegowi uchronimy okno przed montażem inwazyjnym. Cała moskitiera po złożeniu zajmuje bardzo niewiele miejsca. Moskitiery plisowane, które montujemy w  bardzo dobrze nadają się do zasłonięcia dużych powierzchni. Kolejną zaletą takiego rozwiązania jest niski próg, który nie przeszkadza w swobodnym przechodzeniu. Profile moskitiery dostępne są w pięciu kolorach.Biały, antracyt i brąz bez dopłat (cena podstawowa) Zloty dąb i orzech za dopłatą  Dowolny kolor ral +15% od ceny podstawowej Dowolny kolor drewnopodobny +50% od ceny podstawowej

Szanowni Państwo,
Informujemy, że nasze biuro zlokalizowane przy
ul. Piotrkowskiej 22,
80-180 w Gdańsku,
jest nieczynne dla Klientów do odwołania.

Zapraszamy do kontaktu i umawiania się na spotkaniapomiarowe bezpośrednio w Państwa domu.Za wszelkie niedogodności przepraszamy!