Nasze usługi wykonujemy na terenie Trójmiasta i okolic

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/dsrolety/windowssecret.pl/public_html/wp-content/plugins/pixfort-core/functions/shortcodes/card-wide.php on line 160
Rolety Dzień Noc

Rolety Dzień Noc

Rolety dzień-noc to popularny sposób na dekorację okien w domach czy biurach. Dzięki stylowemu wyglądowi ten rodzaj osłony okiennej może harmonijnie dopełnić każdy styl pomieszczenia, uczynić go oryginalnym i nowoczesnym.
Zalety rolet dzień-noc
• Łatwość zarządzania. Za pomocą prostego ruchu możesz regulować oświetlenie, całkowicie otworzyć rolety lub odwrotnie - zablokować dostęp światła słonecznego do pomieszczenia;
• Łatwość pielęgnacji. Rolety posiadają specjalną powłokę odpychającą kurz i brud - raz w roku wystarczy czyszczenie na sucho, zewnętrzne elementy plastikowe można myć wodą
• Przyjazność dla środowiska i hipoalergiczność pozwolą na zastosowanie rolet dzień-noc w pokojach dziecięcych, szkołach i przedszkolach;
• Stylowy design, dzięki któremu rolety pasują do każdego wnętrza. Główne kryteria wyboru rolet dzień-noc Przy wyborze rolet radzimy kierować się następującymi czynnikami:
• Styl. Wybierz kolory i materiały zgodnie z wnętrzem swojego pokoju;
• Funkcjonalne przeznaczenie lokalu. To kryterium należy wziąć pod uwagę przy wyborze materiałów – trwalsze i odporne na zabrudzenia i kurz nadają się do kuchni i łazienek, bardziej wyrafinowane i droższe – do salonów, pokoi dziecięcych czy sypialni;
• Sposób mocowania. Warto wybrać swój typ do różnych projektów okien.

Rolety dzień to produkt zamknięty w kasecie .Jego charakterystyczną cecha jest materiał stworzony z pasów kolorowej warstwy  oraz  cienkiej siatki. Dzięki takiemu rozwianiu dwie warstwy na przemian przesłaniają się. Co daje efekt tzw. Zebry. Sprawdzone i popularne rozwiązanie obecne na rynku od wielu lat.Pasuje na większość okien PVC oraz ALU. Możliwe do zastosowania tkaniny dają duży wachlarz wyboru. Tkaniny transparentne zapewnia prywatność oraz dopływ światła, zaś tkanina posiadająca wszytą gumową strukturę pozwoli na zaciemnienie pomieszczenia w 80% w funkcji noc.

Rolety w kasecie. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują produktu montowanego bezinwazyjnie. Wyrób  ten systemie przyklejanym możemy zastosować do 180 cm, a do szerszych sugerujemy przykręcenie mało widoczną śrubką. Roleta dzień noc sprzedawana jest w zestawie z prowadnicami PCV lub Alu w zależności od zastosowanej kasety. Dzięki prowadnicą materiał przylega do ramy nawet w funkcji uchylnej okna.

W naszej kolekcji posiadamy obszerną gamę różnych kolorów oraz odcieni. Do każdego wnętrza oraz klienta podchodzimy indywidualnie. Pomagamy dobrać kolorystykę produktu do wystroju i upodobań klienta, a także potrzeb związanym z produktem ( zaciemnienie , intymność , aspekt dekoracyjny).

Barwę kasety i podzespołów dobieramy pod kolor ramy okiennej. W naszej bazie znajdziecie państwo takie kolory jak; biały, antracyt, szary, złoty dąb, orzech, mahoń, jasny dąb.

W naszej kolekcji znajdziecie Państwom takiny transparentne jak i podgumowane zaciemniające. W zależności od potrzeby zaciemnienia jak i przeznaczenia pomieszczenia, można zastosować materiał blokujący przepływ światła w 80%. w funkcji noc.

W naszych produktach stosujemy materiały głęboko impregnowane. Dzięki takiemu zastosowaniu, na materiale nie osiada tak duża ilość kurzu. Wystarczy od czasu do czasu zwinąć i ponownie rozwinąć roletę, a kurz opadnie sam. Drugim doraźnym sposobem jest przetarcie tkaniny suchą czysta szmatką

Nasz model, to tzw. Kaseta przestrzenna. Dzięki takiemu zastosowaniu materiał oddalony jest od szyby , co uniemożliwia  potencjalne zamoczenie tkaniny skroploną wodą osiadającą na dole szyby.

Szanowni Państwo,
Informujemy, że nasze biuro zlokalizowane przy
ul. Piotrkowskiej 22,
80-180 w Gdańsku,
jest nieczynne dla Klientów do odwołania.

Zapraszamy do kontaktu i umawiania się na spotkaniapomiarowe bezpośrednio w Państwa domu.Za wszelkie niedogodności przepraszamy!