Nasze usługi wykonujemy na terenie Trójmiasta i okolic

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/dsrolety/windowssecret.pl/public_html/wp-content/plugins/pixfort-core/functions/shortcodes/card-wide.php on line 160
Rolety Rzymskie

Rolety Rzymskie

Rolety rzymskie to idealne rozwiązanie na stworzenie przytulności w Twoim domu Nieustannie pojawia się potrzeba harmonijnego i efektywnego zaaranżowania wnętrza mieszkania, domu we czy przestrzeni publicznej. Bardzo ważne jest, abyśmy byli tu nie tylko wygodni, ale i bezpieczni. Stosowane przez nas zasłony nie gromadzą kurzu i nie wypełniają się zapachami, co spełnia oczekiwania wymagających konsumentów. Ten rodzaj osłony okiennej tylko harmonijnie wpasowują się w domową przestrzeń, ale także jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Rolety rzymskie to kompromis miedzy osłoną okienną, a luksusem i designem. Dzięki zastosowaniu specjalnej szyny oraz mechanizmu sznurkowego uzyskujemy piękny efekt fałd materiału.

Roleta rzymską standardowo montuje się do sciany lub sufitu
W zależności od wybranego materiału, wielkość pojedynczej rolet może osiągać nawet 300 cm szerokości i 300cm wysokości
Należy jednak pamiętać,że roleta po zwinięciu potrzebuje około 30 cm wolnej przestrzeni, by nie wchodzić w kolizję ze stolarką okienną.

W naszej kolekcji posiadamy obszerną gamę różnych kolorów oraz odcieni. Do każdego wnętrza oraz klienta podchodzimy indywidualnie. Pomagamy dobrać kolorystykę produktu do wystroju i upodobań klienta, a także potrzeb związanym z produktem ( zaciemnienie , intymność , aspekt dekoracyjny)

W przypadku rolet rzymskim dużym udogodnieniem jest fakt, że tkaninę można prać. Należy jednak pamiętać,że mamy do czynienia z bardzo delikatnym materiałem. Dlatego dedykujemy pranie ręczne, nieprzekraczające 30 st. Celcjusza. Większość tkanin nadaje się do prasowania.

Rolety rzymskie potrafią nadać kunszt i elegancje każdemu pomieszczeniu.  Dlatego nadają się również do kuchni i łazienki. Przy wyborze tkaniny należy jednak pamiętać jaką funkcje ma spełniać roleta. Dekoracyjną czy ma zapewnić nam prywatność? Dlatego przy wyborze materiału w tych pomieszczeniach, a w szczególności łazience należy się zastanowić czy roleta rzymska jest jedyną przesłoną okienna.

Szanowni Państwo,
Informujemy, że nasze biuro zlokalizowane przy
ul. Piotrkowskiej 22,
80-180 w Gdańsku,
jest nieczynne dla Klientów do odwołania.

Zapraszamy do kontaktu i umawiania się na spotkaniapomiarowe bezpośrednio w Państwa domu.Za wszelkie niedogodności przepraszamy!