fbpx
Nasze usługi wykonujemy na terenie Trójmiasta i okolic

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/dsrolety/windowssecret.pl/public_html/wp-content/plugins/pixfort-core/functions/shortcodes/card-wide.php on line 160
Rolety Plisowane

Rolety Plisowane

Rolety plisowane to świetne rozwiązanie i nowoczesne technologie w aranżacji wnętrz Plisy to oryginalny produkt w aranżacji wnętrz. Duży wybór kolorów i dość duża różnorodność faktur sprawia, że tego typu osłony przeciwsłoneczne z powodzeniem dopasowują się do niemal wszystkich cech każdego wnętrza i harmonijnie uzupełniają ogólny styl pomieszczenia. Równie dobrze prezentują się zarówno w salonach, w połączeniu z zasłonami lub zasłonami, jak i w gabinetach czy przestrzeniach biurowych.

Przy tym modelu osłony okiennej wyróżniamy dwa typu materiału, tj. klasyczny oraz plaster miodu.

Pierwszym rodzajem materiału stosowanego przy roletach plisowanych jest materiał klasyczny. Jedna warstwa tkaniny pozwala nam na skuteczne zatrzymanie promieni słonecznych. 

Plaster miodu jest to podwójna warstwa tkaniny połączona ze sobą, co w efekcie tworzy kształt plastra miodu w przekroju. Dzięki zastosowaniu takiego rodzaju tkaniny możemy ukryć sznurki prowadzące.

W jednym i drugim rodzaju tkaniny możemy znaleźć materiały transparentne i zaciemniające.

W przypadku plis jak i innych modelach osłon można zastosować montaż bezinwazyjny oraz inwazyjny, na ramie okiennej lub w świetle szyby. Każdy rodzaj montażu jest dobierany indywidualnie po konsultacji z klientem. Dodatkowym atutem plisy okiennej jest jej rozmiar, tam gdzie nie zmieści się roleta w kasecie z pomocą przychodzi roleta plisowana, która posiada znacznie mniejsze ograniczenia otwarcia skrzydła okiennego w zależności od zastosowanego typu montażu.

W zależności od zastosowanego modelu plisa może osiągać szerokość 120cm lub 150cm. Należy jednak pamiętać, że przy szerokościach 150 cm lub więcej istnieje tylko możliwość zastosowania mechanizmu sznurkowego. Maksymalna wysokość rolety plisowanej to 300 cm.

W naszym katalogu posiadamy bardzo bogatą gamę kolorów w jednym i drugim rodzaju materiałów. Od materiałów transparentnych po termiczne, co pozwala nam indywidualnie podejść do potrzeb oraz oczekiwań klienta. Przy wyborze kolorystyki należy również pamiętać o doborze koloru profilu. W naszej palecie są:  biały, anoda srebrny, brązowy, beżowy, złoty dąb, orzech, champagne, cognac, antracyt, oraz na dowolny kolor z palety kolorów RAL.

W zależności od rodzaju tkaniny wyróżniamy dwa sposoby czyszczenia plis. Jeden z nich to krótka kąpiel w wodzie z dodatkiem delikatnego detergentu. Po takim zabiegu należy wysuszyć plisę koniecznie w pozycji złożonej by zachować naturalny falisty kształt.
W drugim przypadku postępujemy podobnie jak w przypadku rolet wewnętrznych, przecieramy plisę suchą ścierką z micro fibry w celu usunięcia osadzonego kurzu.

Plisy to doskonały wybór do łazienki lub kuchni. W zależności od poziomu wilgotności w danym pomieszczeniu można wybrać rodzaj montażu w świetle szyby lub wzdłuż list przyszybnowych. Dodatkowym atutem posiadania jest możliwość regulacji światła przy zachowaniu 100% intymności .Wystarczy zasłonić okno od dołu do trzech czwartych wysokości by cieszyć się naturalnym dziennym oświetlaniem, będąc jednoczenie odciętym od świata zewnętrznego.

Szanowni Państwo,
Informujemy, że nasze biuro zlokalizowane przy
ul. Piotrkowskiej 22,
80-180 w Gdańsku,
jest nieczynne dla Klientów do odwołania.

Zapraszamy do kontaktu i umawiania się na spotkaniapomiarowe bezpośrednio w Państwa domu.Za wszelkie niedogodności przepraszamy!