Nasze usługi wykonujemy na terenie Trójmiasta i okolic

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/dsrolety/windowssecret.pl/public_html/wp-content/plugins/pixfort-core/functions/shortcodes/card-wide.php on line 160
Rolety wolno wiszące

Rolety wolno wiszące

Rolety to idealna opcja do ochrony okien przed światłem słonecznym i ciekawskimi oczami. To świetne rozwiązanie zarówno do domu jak i biura, centrum handlowego czy salonu. Ten rodzaj ochrony przeciwsłonecznej wyróżnia się oryginalnym wyglądem i łatwością użytkowania.

Rolety wolno wiszące możemy zamontować do ściany lub sufitu. W ten sposób możemy zasłonić roletą całą wnękę okienną, a nie tylko same szyby. Co ciekawe jednak, możemy użyć rolet wolno wiszących także do zasłaniania innych miejsc – wnęk, półek, a nawet drzwi. Takie wykorzystanie rolet ściennych z pewnością ułatwi bogata paleta materiałów oraz kolorów.  Możemy dobrać roletę, nie tylko ogólnie do wystroju pomieszczenia, ale również do koloru konkretnego miejsca czy ściany.

Roleta wolno wisząca montowana jest do ściany lub sufitu za pomocą profilu montażowego. Tkanina przyklejona do metalowej rury, dół rolety obciążony listwą.  Podobnie jak w przypadku innych rolet można zastosować wszystkie rodzaje tkanin, od transparentnych przez termiczne po dzień noc.

W naszych produktach stosujemy materiały głęboko impregnowane. Dzięki takiemu zastosowaniu, na materiale nie osiada tak duża ilość kurzu. Wystarczy od czasu do czasu zwinąć i ponownie rozwinąć roletę, a kurz opadnie sam. Drugim doraźnym sposobem jest przetarcie tkaniny suchą czysta szmatką

Szanowni Państwo,
Informujemy, że nasze biuro zlokalizowane przy
ul. Piotrkowskiej 22,
80-180 w Gdańsku,
jest nieczynne dla Klientów do odwołania.

Zapraszamy do kontaktu i umawiania się na spotkaniapomiarowe bezpośrednio w Państwa domu.Za wszelkie niedogodności przepraszamy!